Чиновник з міграційної служби погорів на хабарі від сепаратиста

сс

Працівники прокуратури Київської області спільно зі співробітниками СБУ затримали керівника одного з регіональних підрозділів Державної міграційної служби України за хабар.

Як розповіли у прокуратурі Київщини, через працівника Державної міграційної служби чиновник намагався отримати статус біженця для громадянина Росії і дав за це хабар у 5 тисяч доларів.

Правоохоронці також провели обшуки у помешканні регіонального керівника ДМС. Під час обшуків вилучено чимало грошей в іноземній валюті та золотих прикрас.

За скоєне кримінальне правопорушення чиновнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з конфіскацією майна.

Зараз вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Водночас, за словами блогера Маргарити Тимошенко, правоохоронці затримали начальницю Головного управління Державної міграційної служби Києва Тетяну Біляк.

Біляк сприяла за винагороду легалізації в Україні громадянина Росії, який перебуває у всеросійському розшуку. Згаданий громадянин РФ займався екстремістською діяльністю на території України в інтересах сепаратистів,
— написала Тимошенко у Facebook.

За її словами, крім Біляк затримали ще п’ять співробітників міграційної служби.

У березні 2015 року на Біляк, скаржився громадянин Сирії з якого вона витребувала та отримала 25 тисяч доларів за його легалізацію на території України. Але у згаданій справі Біляк до відповідальності не притягнули,
— зазначила Тимошенко.

Джерело: 24tv
Сподобалась стаття? Жміть -->
Сподобалась стаття? Жміть -->

Be the first to comment on "Чиновник з міграційної служби погорів на хабарі від сепаратиста"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*